Wybrany wątek opinii

A gdzie alkohol?
bolek123 (2016.04.27)
Była kawa, herbata, woda, sok z pomarańczy z kartonika i sok z jabłek również z kartonika. Alkoholi brak :-)
obecny na sali :-) (2016.04.28)
Powrót do komentarzy