Wybrany wątek opinii
Na workach z tylu napisane nie do spożycia po co to bral oszołom
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
jak na wódce napiszą "nie do spożycia" i jeszcze pouczą, że służy do wywoływania zapachu pod pachami to ludzie przestaną ją pić? Zastanów się człowieku.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0