Wybrany wątek opinii

Na workach z tylu napisane nie do spożycia po co to bral oszołom
roiuyt (2016.04.25)
jak na wódce napiszą "nie do spożycia" i jeszcze pouczą, że służy do wywoływania zapachu pod pachami to ludzie przestaną ją pić? Zastanów się człowieku.
(2016.04.30)
Powrót do komentarzy