Wybrany wątek opinii

Po wódce na drugi dzień czujesz się tak samo ale z tego jest kasa z akcyzy i tu podobni do tych klakierów trzymają mordy w kubłach.
(2016.04.25)
Po wódce nie mam drgawek i nie grozi mi zejście z tego świata w trybie ekspresowym. No ale pic też trzeba umieć. .
(2016.04.25)
Powrót do komentarzy