Wybrany wątek opinii
Po wódce na drugi dzień czujesz się tak samo ale z tego jest kasa z akcyzy i tu podobni do tych klakierów trzymają mordy w kubłach.
Do moderacji
Odpowiedz
3
10
Po wódce nie mam drgawek i nie grozi mi zejście z tego świata w trybie ekspresowym. No ale pic też trzeba umieć. .
Do moderacji
Odpowiedz
9
2