Wybrany wątek opinii
do pseudo trenera Świerzewska i Kwiecińska też grają a nie cały czas patologia co słania się na nogach po raz kolejny
Do moderacji
Odpowiedz
5
13
Trener z masą młodzieży awansował do czwórki. Rozlicza się cały sezon, nie jeden mecz. Więc morda w kubeł.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
To podlicz sobie minuty, ktore ta mlodziez spedzila na boisku, przez caly ten sezon!
Do moderacji
Odpowiedz
4
2