Wybrany wątek opinii

do pseudo trenera Świerzewska i Kwiecińska też grają a nie cały czas patologia co słania się na nogach po raz kolejny
(2016.04.17)
Trener z masą młodzieży awansował do czwórki. Rozlicza się cały sezon, nie jeden mecz. Więc morda w kubeł.
hd (2016.04.17)
To podlicz sobie minuty, ktore ta mlodziez spedzila na boisku, przez caly ten sezon!
widz11 (2016.04.17)
Powrót do komentarzy