Wybrany wątek opinii
Dzisiaj widziałem kilku z Gdańska z flagami KOD-u na rowerach, same mohery.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
Antymohery. Mohery przy nich to spokojne panie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
tak, spokojne, zwłaszcza te, które wyrywały mikrofon dziennikarzowi - zobacz czasem relacje z miesięcznic smoleńskich.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3