Wybrany wątek opinii

Dzisiaj widziałem kilku z Gdańska z flagami KOD-u na rowerach, same mohery.
Wrednyalepatriota (2016.04.09)
Antymohery. Mohery przy nich to spokojne panie.
(2016.04.09)
tak, spokojne, zwłaszcza te, które wyrywały mikrofon dziennikarzowi - zobacz czasem relacje z miesięcznic smoleńskich.
Nami (2016.04.10)
Powrót do komentarzy