Wybrany wątek opinii

i teraz wszyscy będą utrzymywać darmozjada
(2016.03.29)
jak tych w sejmie i senacie
(2016.03.29)
Dlatego jestem za karą śmierci albo za warunkami w więzianiach jakie panują np w krajach ameryki południowej czy łacińskiej tam wyrok 10 lat więzienia = kara śmierci, nikt nie przeżyje dłużej a u nas taki bandzior ma lepsze warunki niż uczciwie pracujący ale za najniższa krajową czy emeryt który uczciwie przepracował 40 lat życia. Polska państwem prawa. .. akurat.
(2016.03.29)
Powrót do komentarzy