Wybrany wątek opinii
i teraz wszyscy będą utrzymywać darmozjada
Do moderacji
Odpowiedz
19
2
jak tych w sejmie i senacie
Do moderacji
Odpowiedz
16
3
Dlatego jestem za karą śmierci albo za warunkami w więzianiach jakie panują np w krajach ameryki południowej czy łacińskiej tam wyrok 10 lat więzienia = kara śmierci, nikt nie przeżyje dłużej a u nas taki bandzior ma lepsze warunki niż uczciwie pracujący ale za najniższa krajową czy emeryt który uczciwie przepracował 40 lat życia. Polska państwem prawa. .. akurat.
Do moderacji
Odpowiedz
20
1