Wybrany wątek opinii

A czy Piechoty to nie Witoszewo?? Od zawsze wychowywałem się Na Piechoty należącej do dzielnicy Witoszewo (bloki na dole Piechoty)
okoniowaty (2015.12.27)
Kogo to obchodzi osiołowaty gdzie się wychowałeś?
(2015.12.27)
Powrót do komentarzy