Wybrany wątek opinii

Jak w Elblągu mogą być słoiki skoro wszyscy stąd uciekają gdzie pieprz rośnie ?
(2015.11.20)
Czytanie ze zrozumieniem;)
jacek84 (2015.11.20)
Powrót do komentarzy