Wybrany wątek opinii

Wieśniaki z Braniewa niech opisują swoje sukcesy w wiejskich gazetach a nie na elbląskim portalu
(2015.10.26)
.. .Powiedział Wieśniak z Elbląga!
(2015.10.26)
Jeżeli siurek ci nie urósł to musisz z tym żyć, nie musisz za to winić całego świata.
(2015.10.26)
Powrót do komentarzy