Wybrany wątek opinii
Wieśniaki z Braniewa niech opisują swoje sukcesy w wiejskich gazetach a nie na elbląskim portalu
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
.. .Powiedział Wieśniak z Elbląga!
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Jeżeli siurek ci nie urósł to musisz z tym żyć, nie musisz za to winić całego świata.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2