Wybrany wątek opinii

Boze jak to polacy potrafia bzdury wypisywac wogule ta patologia co pisze komentarze niech dowiedza sie prawdy a dopiero wypisuja.czemu nie napisza ze ofiara byla pod wplywem alkoholu a moze nawet i narkotykow a po drugie z tego co wiem to zadnych grozb nie bylo dlaczego polska policja nie zbada dokladnie sprawy przeciez sa swiadkowie .a to ze sie przyznal moze kogos broni albo zostal dotego namuwiony albo sam byl pod wplywem alkoholu i nie byl swiadomy co robi!!!!
bzdury (2015.08.18)
A ty skąd wiesz, pod wpływem czego była ofiara? A wiesz też o tym, że na wniosek prokuratora, do którego może być wniesiona skarga na Ciebie o takież oskarżenia, można odczytać IP z jakiego piszesz? Na drugi raz zastanów się, zanim przelejesz swoje żale.
Save (2015.08.19)
Kinga wypociny zostaw dla Siebie. .. Wiesz dobrze ze braciszek Św. nie jest nie był i nie będzie. ..
Sync (2015.08.22)
Powrót do komentarzy