Wybrany wątek opinii

Do pieca.
(2015.08.18)
A ciebie do kopalni zebys zapier..alal bo widze ze masz duzo czasu na wypisywanie bzdur do roboty a nie !!!!!
bzdury (2015.08.18)
Powrót do komentarzy