Wybrany wątek opinii

kościół to własność wszystkich wiernych więc kradł tylko brał ze swojego!
(2015.05.22)
Policja też, więc co pójdziesz po radiowóz, żeby sobie pojeździć ?
(2015.05.22)
Powrót do komentarzy