Wybrany wątek opinii

joolk może pojedziesz do niemiec i go złapiesz omnibusie. Nagrodę od razu dostaniesz od mylicji order zasłużonego miasta elblążkowo:-)
rutkowskipatrol (2015.05.13)
Liż mu dupe frajerze po sraniu!!!Ciekawe za co go tak lubisz heheheh pewnie po sraniu jeszcze mu lache fusie robisz!!!!
Bazylspadciemnejgwiazdy (2015.05.13)
Powrót do komentarzy