Wybrany wątek opinii

Co do kontrolerów, to się zgadza, jednym dają mandaty, a kolesi wożą za free, gdzie tu sprawiedliwość? Czają się tylko, a ciekawe, czy to tak można sobie autobus zatrzymać i nie pozwalać otwierać drzwi innych, niż te którymi wchodzą - przy kierowcy? A koleś z nrem 25 to już tak przesadza, jakby Bogiem był a starsza Pani się przed nim płaszczy. Porażka! Więcej kultury i więcej życzliwości dla ludzi! To tak kątem zbliżających się Świąt.
podróżny (2014.04.18)
Kontrolerzy nie wystawiają mandatów. Pobierają opłaty lub w razie odmowy zapłaty wystawiają wezwania do zapłaty.
(2014.04.18)
Powrót do komentarzy