Wybrany wątek opinii

Całe to poszerzenie ulicy nic nie dało. Zrobiono dwa pasy w każdą stronę. Tylko szkoda że, na wysokości Świata dziecka często na prawym pasie stoi samochód dostawczy ( do żabki lub inny kurier).
kierowca (2013.12.11)
Powrót do komentarzy