Wybrany wątek opinii

Do tego ponizej. .. .to krotko zyjesz :), kiedys bylo tam na prawde ruchliwie. .. .w erze gdy na samochod nie bylo zbyt wielu stac. Teraz jest mniej pieszych, ale i tak chodnik jest za waski.
gdziejestZbyszek (2013.12.11)
skoro teraz jest mniej pieszych, a więcej samochodów to znaczy że wszystko jest w porządku - wąski chodnik, szeroka ulica.
(2013.12.11)
Powrót do komentarzy