Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
22
3
A jeżeli mogę wtrącić, czy w strefie SPP to już nie trzeba już odśnieżać, ostatnio wysiadając by dokonać opłaty wywinęłam takiego orła, że o mało się nie połamałam tyle było lodu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0