Wybrany wątek opinii

Winnice w Elblągu? Ciekawe.
nordplay (2013.11.24)
Żadna nowość, w pobliżu ul. Bema, Reymonta, Łęczyckiej jest bodajże osiedle nazwane Winnica. Od czasów średniowiecza.
(2013.11.24)
Powrót do komentarzy