Wybrany wątek opinii

Silnik potrącił rowerzystę ?? :D Piszę się motocykl
(2013.07.06)
Czepiasz się.
FanTegoCyklu (2013.07.06)
Co się piszĘ?? Jeździ się na motorze, a motocykle stoją w sklepie.
(2013.07.06)
Powrót do komentarzy