Wybrany wątek opinii

Już w latach 50 - brano się za bumelantów I kierownictwo które opóźniało kilkumiesieczne plany inwestycyjne, trzeba nam wiedzieć, że problemy materiołowe były znacznie wieksze, niż teraz. Teraz bumelanctwo nie przeszkadza zupełnie nikomu, bo port już budują, że zaraz będzie 10 lat.... I już ogłosili konkurs na budowę tego portu, z tej bezradności rządzących w tym mieście już nawet kabarety spuściły z tonu bo to już nawet nie jest śmieszne a jedynie żałosne.
A Elbląga żal (2026.06.28)
@A Elbląga żal - Zasygnalizuj to towarzyszowi Kaczyńskiemu.
Ksiądz Kaszanka (2026.06.28)
Powrót do komentarzy