Wybrany wątek opinii

nie kazdy, ja nie czekałem, i nie były długie, zleciało moment
(2026.06.26)
Smutne masz życie, po co się tu udzielasz? Na szczęście nie wszyscy na starość są tak sfrustrowani.
(2026.06.26)
Jakie to płytkie infantylne, żyjesz po to by życie było wesołe, wypełnione zabawami? Przez takich jak ty Europa dąży do katastrofy.
(2026.06.26)
Nie bardzo wiesz co oznacza infantylne. Tak żyję, żeby żyło mi się dobrze i żebym nie musiała wciąż narzekać. Przynależność do Europy to umożliwia, trudno że tobie odpowiadają bardziej wzorce wschodnie.
(2026.06.26)
Pesymistów i maruderów nie zmieni i uśmiech :⁠-⁠)
(2026.06.26)
Powrót do komentarzy