Wybrany wątek opinii
nie kazdy, ja nie czekałem, i nie były długie, zleciało moment
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
Smutne masz życie, po co się tu udzielasz? Na szczęście nie wszyscy na starość są tak sfrustrowani.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
Nie bardzo wiesz co oznacza infantylne. Tak żyję, żeby żyło mi się dobrze i żebym nie musiała wciąż narzekać. Przynależność do Europy to umożliwia, trudno że tobie odpowiadają bardziej wzorce wschodnie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Pesymistów i maruderów nie zmieni i uśmiech :-)
Do moderacji
Odpowiedz
2
1