Wybrany wątek opinii

Czy doczekam się obiektywizmu/szczerości, że 780 to tylko cyfra pod publiczkę, by się lansować i promować. Że to tylko dla ciemnej masy kit?! Rozumiem jeszcze 775,777,800,oczywiście. Ale to tylko pozerstwo, by tym, którzy igrzysk chcą zamiast chleba, jeszcze bardziej lasować resztki zwojów mózgowych.
777 (2026.06.26)
@777 - Ty ze swoimi nikłymi zwojami nigdy się nie wylansujesz, zamiast masz bigos
(2026.06.26)
Powrót do komentarzy