Wybrany wątek opinii

Walczyć trenować Olimpia musi panować Czekam aż klub się odniesie do artykułu na weszło 1o niepłaceniu grajkom, bo jeżeli w takiej atmosferze dopinają te kontrakty to jakoś cienko to widzę Powodzonka w sparingach
zielarski (2026.06.24)
@zielarski - A za co płacić ? To grajku powinni oddać kasę za koszulki i korki bo nie zarobili nawet na to, jasne ?
(2026.06.24)
Powrót do komentarzy