Wybrany wątek opinii

Kurtyna przy Ogrodach jest zbędna, można się ochłodzić w klimatyzowanej galerii, można również skorzystać z toalety z bieżącą wodą. Niech lepiej stanie w parku Dolinka wraz z beczkowozem wody pitnej, dla spacerowiczów, dzieci i psiaków.
ada** (2026.06.24)
@ada** - Wodę można kupić w każdym sklepie.
(2026.06.24)
A w każdym domu zamknąć okna. Idąc Twoją logiką.
(2026.06.24)
@ada** - jasne szefie, gdize mam postawić?
PrezydentElblaga (2026.06.24)
@ada** - Z rzeki na Dolince możesz siorbać.
(2026.06.24)
@ada** - to sobie postaw
(2026.06.24)
Powrót do komentarzy