Wybrany wątek opinii
To miasto jest wykluczone komunikacyjnie. Dostać się tu z Tczewa wieczorem graniczy z cudem. Czeka się godzinami na dworcu w Tczewie. To samo po wyjściu z pociągu z Warszawy w Malborku. Połączenia fatalne. Na dworcu czynna jedna kasa gigantyczne kolejki w które wciskają się do do mają za5 minut pociąg na wioski a następny mają za kilka godzin. Biletomat wiecznie zepsuty, nagłośnienie to jakaś farsa z pasażerów. A ostatnio wyszedł motorówka i babcia w laczkach na peron i składali populistyczne obietnice bez pokrycia odnośnie budowy nowej linii kolejowej przez NDG. W tym kraju powinna być demokracja bezpośrednia dająca możliwość natychmiastowego usunięcia z parlamentu wyżej wymienionych. Kto na nich głosuje?
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Mikkorao - Może ci, którzy zapracowali na samochody?
Do moderacji
Odpowiedz
0
2