Wybrany wątek opinii
Z wielkim szacunkiem wspominam mojego wychowawcę i nauczyciela rysunku technicznego.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@matura 1966 - Ten nauczyciel to ś. p.Stanisław Pakrzys.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@matura 1966 - I Pan Profesor Lewalski - też uczył rysunku
Do moderacji
Odpowiedz
3
0