Wybrany wątek opinii
jestem dumna z mojego brata który w samych pozytywacz wspomina swoją szkole w niej uczyłsię mój syn paweł a jego wychowawcztnią byla pani barbara tomaszweska ---wspania ly pedagog----tecznukum ukończyły moje obie synowe oraz mój szwagiwe po tej szkole wspania lej troje z nich skończyło politeczniki a tezecia akademie sztuk pięknych.. zyczę sukcesów wszystkim uczniom tej wspaniałej szkoły. anna skulimowska.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
A ty przeczytałaś przed wysłaniem swojego komenta?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0