Wybrany wątek opinii

jestem dumna z mojego brata który w samych pozytywacz wspomina swoją szkole w niej uczyłsię mój syn paweł a jego wychowawcztnią byla pani barbara tomaszweska ---wspania ly pedagog----tecznukum ukończyły moje obie synowe oraz mój szwagiwe po tej szkole wspania lej troje z nich skończyło politeczniki a tezecia akademie sztuk pięknych.. zyczę sukcesów wszystkim uczniom tej wspaniałej szkoły. anna skulimowska.
(2026.06.22)
A ty przeczytałaś przed wysłaniem swojego komenta?
(2026.06.22)
Powrót do komentarzy