Wybrany wątek opinii

Napiszcie chociaż jak już będzie tam bezpiecznie i nie będą te psy tam grasować.
(2026.06.05)
To jest sobota rano godz 5:30.15 m od ul. Żytniej
sajg4 (2026.06.06)
Powrót do komentarzy