Wybrany wątek opinii

Niech ekolodzy zaopiekują się nimi, przecież oni tacy są uczuciowi z duszą na ramieniu, niech pomogą !
(2026.06.05)
Jak zabiją psa to i neo obrońcy się znajdą a jak pies zagryzie człowieka to zwalą na Missana.
(2026.06.05)
Powrót do komentarzy