Wybrany wątek opinii
Pokazówka
Do moderacji
Odpowiedz
20
30
Pewnie że pokazówka
Ja jestem katolikiem msza, procesja, obiad i wspólny czas z rodziną, dla Ciebie powinien być to zwykły dzień pracy
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
tak, poślijcie innych do pracy a sobie wymyślcie jeszcze sto innych świąt
Do moderacji
Odpowiedz
1
1