Wybrany wątek opinii
Zapraszam na M3 Wojtek Paweł. k i wasiak. k codzien waali w nocha i nic nikt z tym nie robi
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Kopersa - Bo to nowomoda: "alkohol cie zabija, alkohol zniszczy ci rodzine, alkohol zabierze ci prace, wszyscy rezygnują z alkoholu", tak się teraz o nas "troszczą". ale to nic że tych którzy ten alkohol rzucają i zostają mędrcami zgnoiło by cokolwiek innego: dragi, palenie albo inne uzależnienia. tu nie chodzi o alkohol tylko podatność na uzależnienia w połączeniu z potrzebą ucieczki od rzeczywistości.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3