Wybrany wątek opinii

Na wymioty się zbiera kiedy znowu o bieganiu.
(2026.06.01)
A to do dzieła... smacznego
(2026.06.01)
U was, w "normalnych" domach to się chla?
Haftuj mejzo (2026.06.01)
Mam to samo jak czytam twój wpis
(2026.06.01)
Powrót do komentarzy