Wybrany wątek opinii

Też płynąłem / jechałem do Ostródy. Dwa razy.12 h. Nie nudziło mi się.
(2026.05.31)
Da sie ale tylko w pojedynkę, Z kobietą/partnerką/kochanką zdecydowanie za długo
nocny kochanek (2026.05.31)
Powrót do komentarzy