Wybrany wątek opinii
Też płynąłem / jechałem do Ostródy. Dwa razy.12 h. Nie nudziło mi się.
Do moderacji
Odpowiedz
12
2
Da sie ale tylko w pojedynkę, Z kobietą/partnerką/kochanką zdecydowanie za długo
Do moderacji
Odpowiedz
7
4