Wybrany wątek opinii

Układ zamknięty ! Grali na remis który jednym i drugim nic nie pomógł ! Dlaczego ???
(2026.05.30)
Dlatego że mogli. W sumie w tej piłce to wszystko z góry jakoś tak ułożyć sobie można...
(2026.05.30)
Powrót do komentarzy