Wybrany wątek opinii
Układ zamknięty ! Grali na remis który jednym i drugim nic nie pomógł ! Dlaczego ???
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Dlatego że mogli. W sumie w tej piłce to wszystko z góry jakoś tak ułożyć sobie można...
Do moderacji
Odpowiedz
0
1