Wybrany wątek opinii

Śliwka juz jest skończony w Elblągu raz na zawsze! Żegnamy!!!
(2026.05.29)
Przecież Śliwka jako jedyny z PiS się wyłamał.
(2026.05.29)
Wyłamał? Bo co bo się wstrzymał od głosu? Czyli wstrzymanie to chyba jedna przeciw jest?
okkj (2026.05.30)
Wstrzymał od głosu. Poparcie byłoby wyłamaniem się.
(2026.06.01)
Powrót do komentarzy