Wybrany wątek opinii
Śliwka juz jest skończony w Elblągu raz na zawsze! Żegnamy!!!
Do moderacji
Odpowiedz
12
6
Przecież Śliwka jako jedyny z PiS się wyłamał.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Wyłamał? Bo co bo się wstrzymał od głosu? Czyli wstrzymanie to chyba jedna przeciw jest?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Wstrzymał od głosu. Poparcie byłoby wyłamaniem się.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1