Wybrany wątek opinii

Wyjdzmy na ulice przegonmy KO, PSL, Lewica z kraju!
czas na porzadki (2026.03.17)
@czas na porzadki - wychodż i kieruj sie na wschód towarzyszu polexit
jawamkaczoraniewybieralem (2026.03.17)
@czas na porzadki - "Wyjdzmy na ulice przegonmy KO, PSL, Lewica z kraju!" - uważaj bu ciebie ta ulica nie przegoniła do braci ze wschodu - uważaj bohaterze
(2026.03.17)
@czas na porzadki - Rozumiem że PiSu już nie ma bo ma 15% to i nie ma czego przeganiać. W sumie racja.
(2026.03.17)
@czas na porzadki - Po 8 latach (nie)rządu PiS to już wolę te KO.
(2026.03.17)
Powrót do komentarzy