Wybrany wątek opinii
Wyjdzmy na ulice przegonmy KO, PSL, Lewica z kraju!
Do moderacji
Odpowiedz
4
8
@czas na porzadki - wychodż i kieruj sie na wschód towarzyszu polexit
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@czas na porzadki - "Wyjdzmy na ulice przegonmy KO, PSL, Lewica z kraju!" - uważaj bu ciebie ta ulica nie przegoniła do braci ze wschodu - uważaj bohaterze
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@czas na porzadki - Rozumiem że PiSu już nie ma bo ma 15% to i nie ma czego przeganiać. W sumie racja.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@czas na porzadki - Po 8 latach (nie)rządu PiS to już wolę te KO.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4