Wybrany wątek opinii

elbląg bogate miasto, hajs ludziom kapie z kieszeni dresów
Jacyna (2026.03.11)
@Jacyna - Pozdrowienia dla towarzyszy: bra i Jacyna. Ciężkie macie życie, łeb ciąży bo ciężki, bo za.....
(2026.03.11)
Ciężkie to miałeś zabawki od starego w dziecinstwie
Nie wszystko co rude to złoto (2026.03.11)
Powrót do komentarzy