Wybrany wątek opinii
jak nie bedzie miała wyboru to przyjdzie za najnisża krajowa a jak nie, to niech idzie na kasę albo do stolarni, jak taka wybredna
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
A ty do kogo pijesz? Pielęgniarka 11tys. brutto i wybiera jak w ulegałkach. Wybór to mają ludzie z wykształceniem. Na stolarni to biorą z łapanki szorują nosami na III zmianie. A kto czysty to długo pracy nie utrzyma.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1