Wybrany wątek opinii

Za darmo, bez żadnych dopłat? W zyciu bym nie poszedł !
Ferdek (2026.03.08)
@Ferdek - No a Ferdek - gdybyś tak dostał dopłatę na parę browarków I zamiast iść, to by cię nieśli - jak w lektyce.. z przodu Paździoch a z tyłu Boczek... z boku by szła Halinka I cię wachlowała, no I co??? Nigdy nie mów nigdy !!! - przecież taki browar nic ci złego nie zrobił.
EB.. (2026.03.09)
Powrót do komentarzy