Wybrany wątek opinii
kolejna ofiara idiotycznych przepisów. ludzie tak nadużywają swojego pierszęństwa na przejściu, że strach jezdzić.
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
@Maniek85 - Przechodzenie przez ulicę na pasach jest durnym przepisem? Jak się boisz i nie umiesz jeździć, to nie jeździj.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1