Wybrany wątek opinii

kolejna ofiara idiotycznych przepisów. ludzie tak nadużywają swojego pierszęństwa na przejściu, że strach jezdzić.
Maniek85 (2026.03.06)
@Maniek85 - Przechodzenie przez ulicę na pasach jest durnym przepisem? Jak się boisz i nie umiesz jeździć, to nie jeździj.
(2026.03.06)
Powrót do komentarzy