Wybrany wątek opinii

Dla policji milicji był trzeźwy to priorytet bo juź problem chwilowego otumania nie znany. Kiedyś zawsze milicja chodziła we parami bo jeden pisał a drugi czyta:⁠-⁠)wystarczyła pala ! Dziś bez internetu nie wiedzą gdzie wisła płynie...
(2026.03.05)
Aleś ty nudny, cała twoja wiedza to gdzie Wisła płynie, brawo. Ty byłeś piszącym czy czytającym, z pisaniem trochę lipa.
(2026.03.05)
Powrót do komentarzy