Wybrany wątek opinii

ojejku, jejku, jejku... nabrali dzieci i świat chcą zwojować...
wieloletni kibic (2026.02.27)
@wieloletni kibic - Takimi najlepiej sterować, poniżać, dołować, zniechęcać... prawda trenerze?
smutas (2026.03.09)
Powrót do komentarzy