Wybrany wątek opinii
A może by tam kosmodrom postawić... pogadać o tym zawsze można.
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
@Głos z oddali tłumu - Na wschód chyba jednak ciebie ciągnie?
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
no nie, w kosmos... :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Głos z oddali tłumu - Josmodrom Elbląg to brzmi dumnie. Mniej więcej tak samo jak Port Elblag
Do moderacji
Odpowiedz
1
2