Wybrany wątek opinii

A może by tam kosmodrom postawić... pogadać o tym zawsze można.
Głos z oddali tłumu (2026.02.24)
@Głos z oddali tłumu - Na wschód chyba jednak ciebie ciągnie?
(2026.02.24)
no nie, w kosmos... :)
(2026.02.24)
@Głos z oddali tłumu - Josmodrom Elbląg to brzmi dumnie. Mniej więcej tak samo jak Port Elblag
(2026.02.24)
Powrót do komentarzy