Wybrany wątek opinii

Czy juz nic dobrego się nie dzieje w tym mieście? Ciągle cos nie tak, moze czas pisać o pozytywach?
(2026.02.24)
Są i pozytywy... Oto, dzisiejszej nocy PiS nie zrobił ani jednego wałka. Mało ?
Ksiądz Kaszanka (2026.02.24)
@Ksiądz Kaszanka - Ale w rankingach slabo wygląda przyszłość jak konfa pis I inne odłamy się przytulą !!!
(2026.02.24)
@Ksiądz Kaszanka - Za to koalicja kombinuje walki z Safe. Nawet spółkę stworzyli, bez mocy produkcyjnych, ale kilka miliardów ma przytulić. Na fundusz wyborczy KO czy emerytalny. Już był wałek z KPO, ale skromny.
bra (2026.02.24)
@Ksiądz Kaszanka - Widzę wódz dal rozkaz do pisanie głupot, bo nie można nikogo zamknąć. Na razie do więzienia trafiają przedstawiciele KO. Przypadek, nie sądze.
bra (2026.02.24)
@Ksiądz Kaszanka - CD afery reprywatyzacyjnej w Warszawie czy sfera w szpitalu trzy w Warszawie. A kto rządzi w Warszawie i w Polsce nie KO. Strach pisać o prawdziwych sferach, trzeba kłamać.
bra (2026.02.24)
Dokładnie ! Wyobraź sobie że śpie sam a rano razem stajemy :⁠-⁠)
(2026.02.24)
@bra - U was, w Królewcu, też roztopy ?
Ksiądz Kaszanka (2026.02.24)
@Ksiądz Kaszanka - a masz pewność? :-)))))
katon (2026.02.24)
@bra - polska język trudna język?
katon (2026.02.24)
No ale gdyby był Śliwek, wszystko byłoby tak, a naweett taaak, no nie.
(2026.02.24)
@bra - Konfederato - nie kłam!! Zakłady w Stalowej Woli produkowały na potrzeby wojska już przed II wojną światową.
(2026.02.24)
Powrót do komentarzy