Wybrany wątek opinii
Czy juz nic dobrego się nie dzieje w tym mieście? Ciągle cos nie tak, moze czas pisać o pozytywach?
Do moderacji
Odpowiedz
27
19
Są i pozytywy... Oto, dzisiejszej nocy PiS nie zrobił ani jednego wałka. Mało ?
Do moderacji
Odpowiedz
50
36
@Ksiądz Kaszanka - Ale w rankingach slabo wygląda przyszłość jak konfa pis I inne odłamy się przytulą !!!
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Ksiądz Kaszanka - Za to koalicja kombinuje walki z Safe. Nawet spółkę stworzyli, bez mocy produkcyjnych, ale kilka miliardów ma przytulić. Na fundusz wyborczy KO czy emerytalny. Już był wałek z KPO, ale skromny.
Do moderacji
Odpowiedz
4
18
@Ksiądz Kaszanka - Widzę wódz dal rozkaz do pisanie głupot, bo nie można nikogo zamknąć. Na razie do więzienia trafiają przedstawiciele KO. Przypadek, nie sądze.
Do moderacji
Odpowiedz
1
15
@Ksiądz Kaszanka - CD afery reprywatyzacyjnej w Warszawie czy sfera w szpitalu trzy w Warszawie. A kto rządzi w Warszawie i w Polsce nie KO. Strach pisać o prawdziwych sferach, trzeba kłamać.
Do moderacji
Odpowiedz
1
13
Dokładnie ! Wyobraź sobie że śpie sam a rano razem stajemy :-)
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
@bra - U was, w Królewcu, też roztopy ?
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@Ksiądz Kaszanka - a masz pewność? :-)))))
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@bra - polska język trudna język?
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
No ale gdyby był Śliwek, wszystko byłoby tak, a naweett taaak, no nie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@bra - Konfederato - nie kłam!! Zakłady w Stalowej Woli produkowały na potrzeby wojska już przed II wojną światową.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2