Wybrany wątek opinii

Ci co zdemontowali odlewnię przejdą do historii. Po pierwsze zarząd GE Polska za uległość w stosunku do korporacji oraz zgodę na pomniejszenie Elbląga. Po drugie - związki zawodowe, które wtedy nie protestowały, lecz z w. w.zarządem umawiały się na wysokość odszkodowań. W ten sposób wyparował z Elbląga istotna część tego podmiotu gospodarczego. Organizowanie teraz akcji protestacyjnych w fabryce turbin to podzwonne. Trzeba było bronić w ten sposób odlewni. Ogłaszanie teraz wielkich akcji rekrutacyjnych jest teraz mocno spóźnione. Zwolniliście masę ludzi i nastawiliście Elbląg do siebie niechętnie. Teraz ani strajki ani zatrudnianie nie przykryje wcześniejszych decyzji tych którzy przyczynili się do pomniejszania miasta od roku 2015 czyli od kiedy GE przejęło w Elblągu zakłady Alstom
(2026.02.23)
Pracodawca traci WIARYGODNOŚĆ a do takiej firmy uczciwy, szanujących się fachowiec nie przyjdzie. Oni chcą po najniższych kosztach. To jak przybory ze sklepu "za 5 zł" które są tak tanie że ich się nie szanuje bo kupi się nowe.
(2026.02.23)
Powrót do komentarzy