Wybrany wątek opinii

Policjanci z puławskiego Wydziału Ruchu Drogowego, patrolujący trasę S17 nieoznakowanym radiowozem, przecierali oczy ze zdumienia. Ich uwagę zwrócił srebrny Mercedes, który z ogromną prędkością wyprzedzał kolejne samochody na pasie w kierunku Warszawy. 23-letniaKrainkaU siedząca za kierownicą luksusowego auta pędziła z prędkością bliską 200 km/h. Kierująca mieszkająca w Warszawie. oświadczyła, że pędzi z Lublina do stolicy, ponieważ ma umówioną wizytę w salonie kosmetycznym i nie chce spóźnić się na robienie paznokci.
"elita" (2026.02.16)
@"elita" - No widzisz, ale i tak Ukraińcy uczciwsi i lepsi od Ciebie.
(2026.02.17)
Powrót do komentarzy