Wybrany wątek opinii

Bardzo zaniedbany budynek i otoczka. Aż szkoda patrzeć jak brakuje gospodarza.
Mędrzec (2026.02.12)
@Mędrzec - Zaniedbano? I co z tego, przecież będziemy se remontować ile chcemy. Toć to nie za nasze :)
Jajko (2026.02.12)
Powrót do komentarzy