Wybrany wątek opinii
Bardzo zaniedbany budynek i otoczka. Aż szkoda patrzeć jak brakuje gospodarza.
Do moderacji
Odpowiedz
16
1
@Mędrzec - Zaniedbano? I co z tego, przecież będziemy se remontować ile chcemy. Toć to nie za nasze :)
Do moderacji
Odpowiedz
15
5