Wybrany wątek opinii
- Myślę, że wszyscy, którzy mają zacięcie "godnościowe" poczują się raczej urażeni tym, że obcy ambasador mebluje nam najwyższe władze państwowe -
"donosicielstwo, służalczość i frajerstwo" nie działa adekwatnie bo sojusznicy powinni się szanować, a nie pouczać.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Do moderacji
Odpowiedz
1
1