Wybrany wątek opinii

- Myślę, że wszyscy, którzy mają zacięcie "godnościowe" poczują się raczej urażeni tym, że obcy ambasador mebluje nam najwyższe władze państwowe - "donosicielstwo, służalczość i frajerstwo" nie działa adekwatnie bo sojusznicy powinni się szanować, a nie pouczać.
(2026.02.06)
Dlaczego pisiory tak wielbią Trumpa? Bo oni lubią bestie
Bestia wiedział (2026.02.07)
Powrót do komentarzy