Wybrany wątek opinii

ja używam maczetę do smarowania masłem kanapkę nie rozumiem twojego oburzenia pfff
(2026.02.06)
a "saperkę" jako łyżeczkę do herbaty.
(2026.02.06)
Powrót do komentarzy