Wybrany wątek opinii
ja używam maczetę do smarowania masłem kanapkę nie rozumiem twojego oburzenia pfff
Do moderacji
Odpowiedz
2
16
a "saperkę" jako łyżeczkę do herbaty.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0