Wybrany wątek opinii

Już za samo posiadanie maczety powinna być kara. Nikt normalny nie kupuje tego typu przedmiotu.
(2026.02.06)
A za posiadanie noża lub kija baseballowego też kara? mniejsza czy większa? Skąd się tacy myśliciele biorą?
(2026.02.06)
Jeden i drugi dzban. Tak machanie maczetą w miejscu publicznym z groźbą użycia to już jest wykroczenie. Tak machanie kijem baseball też podlega karze jeżeli grozisz komuś uszkodzeniem ciała. Natomiast wożenie maczety w bagażniku nie jest żadnym wykroczeniem. Przewożenie miecza samurajskiego a noszenie go na pasku to też dwie inne parafie.
(2026.02.06)
A dzban potrafi myśleć czy tylko wyzywać?
(2026.02.06)
Powrót do komentarzy